AK kadrolar sahada seçim çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı Mustafa Yüksel’in seçim irtibat bürosu düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Mustafa Yüksel seçim irtibat ofisinin açılışına TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Milletveliki Mehmet Ali Cevheri, MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti eski Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu ve binlerce kişi katıldı.

Yerel seçimlerin önemine değinen TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, ‘’Türkiye’de 5 yıl süreyle illerimizin, ilçelerimizin, beldelerimizin ve mahallelerimizin kimler tarafından yönetileceğinin kararını vereceksiniz. Bu karar siyasi partileri ilgilendiriyor ama onlardan daha fazla doğrudan her bir insanımızı ilgilendiriyor’’ dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü yeniden başkan yapacaklarını ifade ederek Şanlıurfa ve Suruç’un seçime hazır olduğunu söyledi.

BAŞKAN CANPOLAT: 31 MART AKŞAMI HALİLİYE’DEN ÇOK GÜÇLÜ BİR MESAJ VERECEĞİZ BAŞKAN CANPOLAT: 31 MART AKŞAMI HALİLİYE’DEN ÇOK GÜÇLÜ BİR MESAJ VERECEĞİZ

AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı Mustafa Yüksel’de Suruç’un hak ettiği yere gelmesi için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Editör: Mehmet Turan