6 gün önce GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde kırsal bölgelerde altyapı ve yol düzenlemelerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Hilvan ilçesinin Kavalık, Yakınyurt, Akçamescit, Çakmak ve Apaydın grup yollarında sathi kaplama asfalt, stabilize malzeme serimi ve büz boru uygulamaları gerçekleştiriliyor.

6 gün önce GÜNDEM

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, periyodik olarak sürdürdüğü kilitli beton parke döşeme çalışmalarını 11 ekibi ile Devteyşti, Ahmet Yesevi, Cengiz Topel, Sancaktar, İmam Bakır, Karşıyaka ve Bağlarbaşı Mahallelerinde devam ettiriyor.

6 gün önce GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’nın 16. yıllık konferansına ev sahipliği yapan Portekiz’in Braga şehrinde önemli bir katılım gerçekleştirdi. UNESCO’nun desteklediği bu organizasyon, Şanlıurfa’nın kültürel zenginliğini ve yaratıcılığını uluslararası platformda sergileme fırsatı sundu.

6 gün önce GÜNDEM

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Doç. Dr. Mehmet Reşat Ceylan, gazeteci yazar Sema Maraşlı'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullandığı "işbirlikçi" ifadesini destekledi. Ceylan, sosyal medya üzerinden Maraşlı'nın paylaşımını retweet ederek tartışmalara neden olan bir adım attı.

2 hafta önce GÜNDEM

Haliliye Belediyesi bünyesindeki Ahmet Yesevi Milletevinde el sanatları, dikiş nakış ve kuaför kurslarıyla el becerilerini geliştiren kadınlar, emeklerini sanata dönüştürüyor. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği Milletevleri, annelerin çocuklarını teslim ettiği kreş hizmetiyle de takdir topluyor.

2 hafta önce GÜNDEM

Haliliye Belediyespor bünyesindeki Milli Sporcu Abdulsemet Ocakoğlu, bilek güreşi dalında Avrupa Şampiyonu olarak, Slovakya’da Türk Bayrağını dalgalandırdı. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasına hazırlanan genç sporcu, destekleri için Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür ederek, hedefinin ise Dünya Şampiyonluğu olduğunu belirtti.

2 hafta önce GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, kentte hizmet veren şehir içi ulaşım araçlarında “klima” denetimi yaptı.

2 hafta önce GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, tarım projeleri kapsamında bünyesinde bulunan 250 dekarlık alanda Mısır ekimine başladı.

2 hafta önce GÜNDEM

Haliliye Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile faaliyetlerin sürdürüldüğü Aşevi hizmetinden faydalanan vatandaşların sofralarına sıcak yemekler ulaştırılıyor. Belediye bünyesinde üretilen ekmeklerin de eşlik ettiği hizmet, vatandaşların gönüllerine dokunuyor.

2 hafta önce GÜNDEM

Kamuoyu soruyor ? 9 aydır görevde olan Tarım il müdürü Mehmet Aksoy geldiği günden beri tasarruf tedbirlerine aldırış etmeden peşine taktığı kalabalık ekip ve araçlarla ,Urfa köylerini boş boş gezip fotoğraf çekerek reklamını yapmaktan başka urfa için ne yaptı?