Seçim İrtibat Ofisinde Başkan Mehmet Canpolat, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ile birlikte vatandaşlarla buluştu. Başkan Canpolat, irtibat ofisindeki vatandaşlarla tek tek görüşlerek, talepleri birinci ağızdan aldı. Başkan Canpolat, irtibat ofisine gelen tüm vatandaşlara da ayrıca teşekkür etti.

İrtibat ofisindeki vatandaşlara konuşan Başkan Mehmet Canpolat, “Değerli aziz Haliliyeli hemşerilerim, yine bugün burada seçim büromuzu içeriyi ve dışarıyı sımsıkı doldurdunuz, ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Burada çok kıymetli muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz, reislerimiz ve aynı zamanda İstanbul Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Adnan Şansal ve değerli yönetimi aramızda. Biz biriz beraberiz, birlik ve beraberlikten bereket doğar, hizmet doğar. Başta büyükşehir belediye başkanımız olmak üzere Haliliye ve tüm ilçeler vekillerimiz, teşkilatımız ve çok kıymetli Haliliye İlçe Başkanımız Mustafa Bağmancı’da aramızda bunlarla beraber biz şimdiye kadar sizlere hizmet ettik. Sizlerin yolunda olduk. Allah’a hamd olsun, 138 kırsal 32 merkez 170 mahallenin hepsinde hükümetimizin, büyükşehrimizin ve Haliliye Belediyemizin hizmetlerine tek tek geliyorsunuz. Şimdiye kadar adım adım hızlı adımlarla gidiyorduk ama 31 Mart sonrasında inşallah koşar adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Seçim büromuzu muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz dolup dolup taşırıyor. Ben sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. İki gün önce burada miting şeklinde bir açılış gerçekleştirdik. Bize düşen, size düşen Haliliye’deki AK Partimizin oy çitasını bir adım daha yükseğe taşımaktır ve taçlandırmaktır. Bundan hiç şüphem yok. Sizlerin kapı kapı gezeceğinize eşinize, dostunuza, sesleneceğinize yanlışa düşenleri uyaracağınıza, doğruyu göstereceğinize hiç şüphem yok. Buna yönelik bu işler sizlere vebaldir. Hep birlikte AK Partimiz için mücadelemize Cumhurbaşkanımız için devam edelim. Cumhurbaşkanımız demişken, dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, cumartesi 13.00’de abide kavşağı toplanma merkezi miting alanında bizlerle beraber olacak. Sizlerden istirhamımız sizler zaten orada olacaksınız, eşiniz, dostunuz, yakınlarınız, çocuklarınızla beraber mutlaka orada yer almalıyız. AK Parti Urfa’nın kalesi olduğunu, Urfa’nın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu mutlaka ama mutlaka o meydanları sımsıkı doldurarak göstereceğiz. Allah’ın izniyle sizlere tekraren teşekkür ediyorum. Sözümüzü aldık, şuan biz komple teşkilat olarak sizlerle beraber cumartesi günün ki mitinge hazırlanıyoruz” diye konuştu.

HALİLİYE’DE SOSYAL BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ: AŞEVİ VE EKMEK ÜRETİM TESİSİ HALİLİYE’DE SOSYAL BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ: AŞEVİ VE EKMEK ÜRETİM TESİSİ

Konuşmaların ardından Başkan Canpolat, vatandaşlarla sohbet etti.

Editör: Mehmet Turan