Kamu Hastaneleri Başkanından çarpıcı retweet: Cumhurbaşkanı için "İşbirlikçi" ifadesini onayladı Kamu Hastaneleri Başkanından çarpıcı retweet: Cumhurbaşkanı için "İşbirlikçi" ifadesini onayladı

Seçim çalışmalarına beş yıldır sürekli birlikte olduğu halkın arasında devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 15 Temmuz Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ev toplantılarında yüzlerce vatandaşla bir araya geldi. Mahalle temsilcisi Ali Ercan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda ilçe genelinde ve mahallede yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Kuş, 15 Temmuz Mahallesi’nin Akşemsettin Mahallesi’yle doğalgaz ulaştırılacak mahallelerden ilk iki mahalle olduğunu söyledi.

Mahalledeki yeşil alan konusunda çok önemli çalışmalar yaptıklarını ve hiç alanı olmayan mahalleye çok nitelikli bir park kazandırdıklarını kaydeden Başkan Kuş, halkın taleplerini dinleyerek parkın eksik aydınlatmasının yapılması için ilgili birimlere talimat verdi.

Halkla buluşmalarına aynı mahallede Hadi Ağaç’ın düzenlediği ev toplantısıyla devam eden Başkan Mehmet Kuş, burada da vatandaşlarla sohbet ederek yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.

Eyyübiye halkının ezici bir çoğunlukla kendilerini desteklediğini belirten Başkan Kuş, “Eyyübiye halkı, beş yılda ortaya konan hizmetleri görerek, AK Parti belediyeciliğinin gerçek belediyecilik olduğunu zaten gördü. Bu süre zarfında ilçemize, mahallemize yaptığımız hizmetlerin her birini vatandaşlarımızla doğrudan istişare ederek, ortak aldığımız kararlarla gerçekleştirdik. Bundan sonra da Allah’ın izniyle bu birlik beraberliğimiz devam edecek” diye konuştu.

Ev toplantılarının ardından Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Mehmet Karademir’in Akabe Mahallesi’ndeki seçim ofisine geçen Başkan Kuş, burada da vatandaşlarla sohbet ederek, ilçede ve il genelinde yapılan hizmetler hakkında değerlendirmelerde bulunarak, yeni döneme dair projelerini paylaştı.

Editör: Mehmet Turan