BAŞKAN CANPOLAT: 31 MART AKŞAMI HALİLİYE’DEN ÇOK GÜÇLÜ BİR MESAJ VERECEĞİZ BAŞKAN CANPOLAT: 31 MART AKŞAMI HALİLİYE’DEN ÇOK GÜÇLÜ BİR MESAJ VERECEĞİZ

Eyüpnebi Mahallesi’ndeki ev toplantılarında Abuhandan ailesinin evine misafir olan Başkan Kuş, burada Abuhandan ailesi fertleri ve komşularıyla buluştu. İlçeye ve Eyüpnebi Mahallesi’ne yapılan hizmetleri değerlendiren Başkan Kuş, doğalgaz hizmetinin ilk ulaştırıldığı mahallelerden olan Eyüpnebi’nin tüm sokaklarında onarım ve yenileme çalışmaları yaptıklarını, vatandaşların artık rahat ve huzurlu şekilde ısınma imkânına kavuştuğunu söyledi.

Eyüpnebi Mahallesi sakinlerinin tapu sorununu çözmek için de çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Kuş, bir çok kurum kuruluşun dahil olduğu bu sorunu tamamen çözeceklerini belirtti.

Vatandaşlarla sohbet ederek, taleplerini ve çözüm önerilerini de sunan Başkan Kuş, daha sonra Büyükhan Mahallesi’ne geçti.

Büyükhan Mahallesi’nde Ali Tutan’ın ev sahipliğinde mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Kuş, ilçe kırsalı ve merkezde yapılan hizmetleri anlattı. Kırsalda yaşayan tüm vatandaşların taleplerini tek tek yerine getirdiklerini ve mahalle içi asfalt çalışmalarına da başladıklarını aktaran Başkan Kuş’a Büyükhan Mahallesi sakinleri de teşekkür ettiler.

Aynı gün AK Parti İl Başkanlığı öncülüğünde gerçekleştirilen teşkilat buluşmasına da katılan Başkan Mehmet Kuş, gece de AK Parti Eyyübiye Seçim İrtibat Ofisi’nde vatandaşlarla buluştu.

Editör: Mehmet Turan