BÜYÜKŞEHİR’DEN MISIR EKİMİ BÜYÜKŞEHİR’DEN MISIR EKİMİ

Hafta sonu Yenice ve Asya Mahalleleri’nde geniş katılımlı aile toplantıları gerçekleştiren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte, yüzlerce kişiyle buluştu.

Yenice Mahallesi’nde Göktaş ailesinin misafiri olan Başkan Kuş ve beraberindekiler, burada ilçeye ve mahalleye yapılan hizmetleri istişare ettiler. Belediye olarak ilçe merkezine ve kırsala yaptıkları hizmetlerin, Eyyübiye’nin kaderini değiştiren nitelikte devasa çalışmalar olduğunu ifade eden Başkan Kuş, doğalgaz imkânı, yeni Eyyübiye’nin kuruluşu ve halkın her kesiminin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikteki yatırımlarla Şanlıurfa’nın yeni cazibe merkezini inşa etmeye başladıklarını söyledi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal da Eyyübiye’ye hayran olduğunu ifade ederek, “Allah rızası için söylüyorum. Eyyübiyeli kardeşlerim için gece gündüz kapım açık olmaya devam edecek. Elimden ne geliyorsa emrinizdeyim. Yapabileceğime asla yok diyemem. Yok demeye de alışmamışım. 1 Nisan’dan itibaren belediye başkanımız sadece projelerle uğraşacak, biz de hep birlikte ona destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Asya Mahallesi’ndeki vatandaşla buluşma toplantısını da Mahalle Muhtarı Ahmet Çağan’ın ev sahipliğinde gerçekleştiren Başkan Kuş ve beraberindekiler, burada da ilçede yapılan çalışmaları değerlendirdiler.

Burada yaptığı konuşmada, Asya Mahallesi’nin kentsel dönüşüm konusunu, devam eden doğalgaz çalışmalarını ve bölgede yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgi veren Başkan Kuş, Güneyşehir olarak adlandırdıkları imar alanının, 250 bin nüfusu barındıracak yeni yerleşim alanı olacağını ifade etti. Yeni dönemdeki vizyoner projelerini de vatandaşlarla paylaşan Başkan Kuş, “Destekleriyle gücümüze güç katan değerli Eyyübiyeli hemşehrilerimin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi