Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu operasyonu düzenlendi.

URFA’DA DEĞERİ 3 MİLYON LİRANIN ÜZERİNDE UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ URFA’DA DEĞERİ 3 MİLYON LİRANIN ÜZERİNDE UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Düzenlenen operasyon neticesinde 994 adet captagon hap ekipler tarafından ele geçirildi. Olayla ilgili 1 şahıs da gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahsa hakkında ‘Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti’ suçundan soruşturma başlatıldı.

Konuyla ilgili Şanlıurfa Valiliği'nden yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde: "Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla etkin mücadele kapsamında Şanlıurfa Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri olarak Sokak Satıcılarına yönelik yapılan çalışmalarda; 994 Adet Captagon Hap ele geçirilmiş, olay ile bağlantısı bulunan 1 şahıs gözaltına alınmış ve hakkında “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçundan adli tahkikata başlanmıştır."