31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi Şanlıurfa’da seçim atmosferi sabahın erken saatlerinde başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürüyor. Adaylar gündüz esnaf ve vatandaşlarla hemhal olurken gece de seçim irtibat ofisleri vatandaşlarla dolup taşıyor.

AK Parti ve Cumhur İttifakı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül sıkılmadık el, alınmadık dua, girilmedik gönül bırakmamak adına sahadan bir saniye olsun ayrılmıyor. Gerek ev ziyaretleri gerekse esnaf ziyaretleriyle her zaman halkın içinde olan Başkan Beyazgül vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılanıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Zahireciler Borsası Esnaf ziyaretine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Karaköprü Belediye Başkanı ve Adayı Metin Baydilli Şanlıurfa Zahireciler Odası Feridun Turan da eşlik ederek esnafa hayırlı işler helal kazançlar temennisinde bulunuldu.

Esnaflarla yakından ilgilenen Başkan Beyazgül’e bölge esnaflarının da ilgisi yoğun oldu. Esnaflardan gelen talep ve önerileri dinleyen Başkan Beyazgül gelen taleplerin çözümü için ilgili daire başkanına talimat vererek vatandaşın mağduriyet yaşamasının önüne geçti.

Medyatik Şanlıurfa Tarım il müdürü sınıfta mı kaldı! Medyatik Şanlıurfa Tarım il müdürü sınıfta mı kaldı!

Zahireciler odası üyeleri ve esnaflar Başkan Beyazgül’e destek vererek yanında olduklarının mesajını verdiler.

Editör: Mehmet Turan