HALİLİYE BELEDİYESİ 11 EKİP İLE 7 MAHALLEDE ÜSTYAPIYI YENİLİYOR HALİLİYE BELEDİYESİ 11 EKİP İLE 7 MAHALLEDE ÜSTYAPIYI YENİLİYOR

Şanlıurfa ve ilçelerinde sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamak adına saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK aday Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Beyazgül ve Canpolat’ın esnaf ziyaretlerine Şair Şevket Mahalle Muhtarı Ahmet Altun ile Sultan Fatih Mahalle Muhtarları Hikmet Aslan da eşlik ederek esnaflarla tek tek selamlaşarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek hayırlı işler bol kazançlar temennilerinde bulundular.

Başkan Beyazgül ile Başkan Canpolat, muhtarlık ziyaretinin ardından Bahçelievler mahallesindeki esnafları tek tek ziyaret ederek sohbet etti.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde vatandaşların ve esnafların desteklerini isteyen Başkan Beyazgül ve Başkan Canpolat’a esnaf ve vatandaşların da teveccühü oldukça fazla oldu. “Dünya Beşten Büyüktür” diyen bir Cumhurbaşkanına sahip olduklarını kaydeden esnaflar, Şanlıurfa’da Beyazgül ve Canpolat’ın her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek desteklerini belirttiler.

Türkiye Yüzyılı’nın Parlayan Yıldızlarından biri olma yolunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül emin adımlarla yoluna devam eden Şanlıurfa’da yatırım ve hizmetler, yeni dönemde de artarak devam edecek. Şanlıurfa, tarımdan turizme, bilimden inovasyona kadar birçok alanda değişimler yaşamaya devam edecek.

Editör: Mehmet Turan