Her akşam seçim irtibat ofisinde vatandaşlarla buluşan Başkan Mehmet Canpolat, talep ve önerileri birinci ağızdan dinliyor. Başkan Canpolat, Salı günü akşam saat 20.00’de seçim irtibat bürosu açılışına herkesi beklediğini dile getirdiği açıklamasında, şunları kaydetti:

“Bizler icraat partisiyiz, bizler hizmet partisiyiz, sayın Cumhurbaşkanımızın ne şiar edinmiş; işimiz hizmet, gücümüz millet demiş. Biz milletimizle beraber milletimizin sorunlarını çözmek onların isteklerini taleplerini yerine getirmek adına bu iş ve işlemleri yapıp adını proje koyup, manşeti de halk atar dediğimiz gibi proje başlığını da vatandaşlarımız atıyor. Çok şükür hamdolsun 32 merkez, 138 kırsal toplam 170 mahallede hep beraber hep birlikte vermiş olduğunuz desteklerle sandıktaki AK Parti oylarınızla beraber her tarafta bir hizmetin bir eserin bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Salı günü akşam inşallah saat 20.00’de sizin büromuz olan sizin seçim karargah merkeziniz, sizin seçim irtibat büromuz olan bu kardeşiniz Mehmet Canpolat’ın burada salı günü akşam 8’de resmi açılışı yapılacak bekliyorum. Güzel bir şekilde sayın Bakanımız Bekir Bozdoğ’ın da katılımıyla burada miting havasında çok güzel bir resmi açılış yapıp tekrar kartopu gibi yuvarlana yuvarlana ifade ettiğim gibi sandıklardan 31 Mart’ta yüksek bir oy oranında ak ak oylar çıkara çıkara durmak yok yola devam diyorum.”

Medyatik Şanlıurfa Tarım il müdürü sınıfta mı kaldı! Medyatik Şanlıurfa Tarım il müdürü sınıfta mı kaldı!

Seçim İrtibat Ofisini, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, AK Parti teşkilat üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar ziyaret etti.

Editör: Haber Merkezi